Menu Zavřeno

Náročný víkend v Rakousku i u nás

17. 7. Náročný víkend jsme strávili v sobotu v poněkud dalekém rakouském Oberwartu na mezinárodní výstavě. Opět exceloval Dáin, který vyhrál V1, CAC, CACIB a BOB, je to už jeho třetí rakouský CAC a pátý CACIB. Ve fenách mě moc potěšila Ringwil, která zvítězila ve třídě šampionů, získala V1, CAC, R. CACIB a dokončila tak titul rakouského šampiona! Posuzovala paní Maria-Luise Doppelreiter, která nešetřila velmi dobrými (to jen u nás i na vrcholných výstavách jsou všichni chrtíci bez rozdílu výborní), takže jsem měla z našich úspěchů o to větší radost.

V neděli jsme jeli na Národní výstavu do Mladé Boleslavi. Posuzoval pan Vladimír Panuška. Dáin si odnesl další CAC, porazil konkurenty z třídy otevřené a šampionů a získal titul Národní vítěz, dále BOB a v závěrečných soutěžích i 4. místo BIG. Skvěle si vedla i Miminka (Messalina Quindici), vyhrála třídu otevřenou a získala poslední CAC pro titul Českého šampiona.

Kromě toho jsem zapomněla na skvělý úspěch TIRION Gil-Endor, mladší sestry Ringwil, která v Brně v červnu dokončila také titul Šampion České republiky! MOC BLAHOPŘEJEME a děkujeme Kristýně!

Mohlo by vás také zajímat