Menu Zavřeno

Pokud máte zájem o štěňátka z naší chovatelské stanice,

napište nám něco o sobě a svých podmínkách pro chrtíka, zda hledáte jen společníka nebo máte zájem i výstavy a chov, zda uvažujete o pejskovi či fence. Prosím nepište vzkazy typu máte modré štěně, kolik stojí…

Nechováme příliš často, takže nemáme štěňata neustále k dispozici, proto prosím nepočítejte, že štěňátko odnesete během pár dnů. Spojení plánujeme tak, aby oba rodiče byli podobného typu, standardní, byli zdraví a měli příjemné povahy. Rodiče mají zdravotní testy. Štěňátka od nás odcházejí ve věku 10 – 12 týdnů, minimálně dvakrát očkovaná, čipovaná, samozřejmě pravidleně odčervovaná. Žijí s námi pohromadě – s lidskou i psí smečkou, jsou tedy dobře socializovaná, zvyklá i na vodítko a procházky venku.

Máme více než pětatřicetileté zkušenosti s tímto plemenem, rádi vám poradíme.

Pro posledního  psíka z vrhu hledáme ty správné majitele s dostatkem času a lásky:
LÓRELLIN Gil-Endor (nar. 17. 2. 2024 , rodiče Novatica Follow The Rabbit a Galadriel Gil-Endor). Velice kvalitní pejsek s krásnou hlavou, pevné kostry, s dlouhým ocáskem, milé a vnímavé povahy, má veliké předpoklady pro výstavy a chov, ale hlavně bude skvělým společníkem. Oba rodiče jsou zdraví, mají klinické i DNA zdravotní testy,  a vynikající výstavní úspěchy.  Napište nám o sobě a svých podmínkách pro pejska. Uvítáme vás na nezávazné návštěvě.

RODOKMEN