Titulní strana · Novinky · Výsledky výstav · Výsledky Euro Sighthound Show 22. 7. 2017

Výsledky Euro Sighthound Show 22. 7. 2017

Posuzovala paní Ana Mesto Martin (E)

Třída štěňat:
VN1, Best Baby – Bergil Gil-Endor (Dervisch Dreamweaver x Ringwil Gil-Endor, ch. a m. Helena Podaná
VN2 – Lifaen Shanen Můj andílek (Talata Shanen x Talata Juliana), ch. M. Vágnerová, m. Monika Dzurová
N3 – Loki Můj andílek (Talata Shanen x Talata Juliana), ch. M. Vágnerová, m. Věra Slavíková

Třída dorostu:
VN1 – Irbis Tileco (Hessa Messa Gritty Elof Eye x Ebrieta Tileco), ch. Z. Barák, m.  Zdeněk Barák + Barbora Tvarogová
N2 – Zippo Libre Na Klínkách (Kuba Libre Na Klínkách x Orphee Na Klínkách), ch. M. Kollárová Vacková, m. Kateřina Kykalová Ramešová

Třída mladých:
V1, CAJC – Ovid Glitzerflitzer (Giaguaro of Devils Pigeons x Donka Gliterflitzer), ch. a m. Christoph Spiekermann
V2 – Fabrizio Frangipani Le Doue (Angelo Celeste Terenzio Tsarskoe Selo Le Doue x Carlotta le Doue), ch. a m. Horst Wagner
VD3 – A Feast For Crows Tesori Di Carli (Baublis Forum Romanum x Pevonia Niby Nic), ch. a m. Aleksandra + Martyna Carli
VD4 – Yewerly Royal Na Klínkách (Dervisch Dreamweaver x Nora Jean Na Klínkách), ch. M. Kollárová Vacková, m. Barbora Purchartová
D – Zabava Znaty Imran (Zabava Znaty Courage x Infanta Margarita iz Barhatnoj Knigi), ch. l. Zarudnaya, m. Monika Vágnerová

Mezitřída:
V1, CAC – Federico Del Barone Rampante (Italo Dei Raggi di Luna x Salome Del Barone Rampante), ch. D. Goldoni, m. Christoph Spiekermann
V2, R.CAC – Vivaldi Na Klínkách (Mallorn Gil-Endor x Nora Jean Na Klínkách), ch. M. Kollárová Vacková, m. Barbora Purchartová
V3 – Pikkuneidin Basileo King (Dervisch Give Me The Night x Eledi Grace Isabella Ines), ch. K. Lampola, m. Štěpánka Štěpánková
V4 – Julius Cesat Můj andílek (Talata Cesar x Zalata Juliana), ch. a m. Monika Vágnerová

Třída otevřená:
V1, CAC, ESW, BOS – Saint Laurent Noir dei Raggi di Luna (Nubiad Versace x Oh My God dei Raggi di Luna), ch. G. Calderove, m. Sebastian Torres-Carril
VD2 – Ikario na Klínkách (Kewin Stříbrný potok x Diana na Klínkách), ch. M. Kollárová Vacková, m. Zdeňka Harantová

Třída pracovní:
V1, CAC - Kuba Libre Na Klínkách (Forest Feritte Bugsy x Holli Stříbrný potok), ch. M. Kollárová Vacková, m. Kateřina Kykalová Ramešová

Třída vítězů:
V1, CAC – Dervisch Dreamweaver (Fiefoerniek’s Frontispiece x Dervisch Electra des Ombreuses), ch. D. Gronlund, m. Helena Podaná
V2, R. CAC – Ferrino Annaperla (Cirillo Tileco x Atiya Asma Annaperla), ch. H. Šebestová, m. Jitka Častulíková
V3 – Fachiro Tileco (Il Cagnolino Fernando x Angioletta Tileco), ch. Z. Barák, m.  Zdeněk Barák + Barbora Tvarogová
V4 – Leos Feritte Bugsy (Kewin Stříbrný potok x Lolly Feritte Bugsy), ch. E. Baxová, m.  Zdeňka Harantová
V – Nexus z Wrzosowej Laki (Vindhauses Graziano x Gosha z Wrzosowej Laki), ch. E. Kniola, m. Izabela Kocur

Třída veteránů:
V1 – Cirillo Tileco (Il Cagnolino Fernando x Afrodita Moravia Krystal), ch. Z. Barák, m.  Zdeněk Barák + Barbora Tvarogová

Třída čestná
V1 – Talata Shanen (Talata Valentino x Talata Ida Cicilie), ch. R. Lysaker, m. Monika Vágnerová

FENY

Třída dorostu:
VN1, Best Puppy – Chartbeat Ultrasonic Uma (Diamant Noir du Domaine de Chanteloup x Zuella Gorzowska Panorama), ch. a m. Agata Szadkowska

Třída mladých:
V1, CAJC, BOJ – Arya Tarha Tinariwen (Ruffiano Rasputino Angel Iggies x Beauty Carrera Moravia), ch. a m. Klára Šrámková
V2 - My Smoking YSL de la Squadra d’Elite (Saint Laurent Noir dei Raggi di Luna x Dervisch Good Morning Starshine), ch. a m. Sebastian Torres-Carril
V3 – A Dance With Dragons Tesori Di Carli (Baublis Forum Romanum x Pevonia Niby Nic), ch. a m. Aleksandra + Martyxna Carli
V4 – Bernadette Piccolo Bandito (Fiefoerniek’s Franki Feels Groovy x Antoinetta lI Segreto dell´Amore), ch. a m. Zuzana Gieblová
V – Bianca Phoebe Star’s (Calibro Acameo IG x Phoebe Feritte Bugsy), ch. a m. Kateřina Černohlávková
V – Eliška Přemyslovna Framon Bohemia (Sanny Feritte Bugsy x Dayen Framon Bohemia), ch. a m. Lucie Zapletalová
V – Francesca Farfalina Le Doue (Angelo Celeste Terenzio Tsarskoe Selo Le Doue x Carlotta le Doue), ch. a m. Horst Wagner
V – Frida Flor Le Doue (Angelo Celeste Terenzio Tsarskoe Selo Le Doue x Carlotta le Doue), ch. a m. Horst Wagner
V – Charbeat Taffyta Muttonfudge (Saverio Dei Raggi di Luna x Luna Lucretia Quindici), c. a m. Agata Szadkowska
V – Chloe Tileco (Lux Loral Jeal Jeremy x Alessia Corallo Blue), ch. Z. Barák, m. Radana Jandová
V – Jesika Feritte Bugsy (Adelchi Lioínello x Meryla Feritte Bugsy), ch. a m. Eva Baxová
V – Kersee Annaperla (Vertragus Greywind x Earleen Annaperla), ch. a m. Helena Šebestová
V – Novatica Greatness of Greyser (Baublis Forum Romanum x Leukothea Forum Romanum), ch. M. Nowak, m. Alicja Maik
V - Queen Victoria Glitzerflitzer (Soltar’s Yehudi Menuhin x Amazing Sparks Betsy Bam Bam), ch. a m. Christoph Spiekermann

Mezitřída:
V1, CAC – Finessa di Sangue Regale (Harry Potter for Hogwarts du Domaine de Cahnteloup x Kheled Gil-Endor), ch. a m. Markéta Uhlířová
V2, R. CAC – Abbey Di Roma Lungo Muso IGs (Ikario na Klínkách x Sara Feritte Bugsy), ch. I. Kuklíková, m. Oldřiška Frýbortová
V3 – Chantia Feritte Bugsy (Py’s Kessel x Meryla Feritte Bugsy), ch. a m. Eva Baxová
VD4 – Lauretta P’yari Sarna Le Doue (In-Extremis du Domaine de Chanteloup x Tanisha P’yari Sarna), ch. T. Savenko, m. Horst Wagner
VD – Isisi Ionel Bugsy (Calibro Acameo IG x Sisi Feritte Bugsy), ch. E. Baxová, m. Lucie Saláková

Třída otevřená:
V1, CAC – Bertuccia Corallo Blue (Simply Heurekas Dandolo x Koketa Feritte Bugsy), ch. a m. Radana Jandová
V2, R. CAC – Lilette Glitzerflitzer (Holyday of Devils Pigeons x Charlotte Gliterflitzer), ch. a m. Christoph Spiekermann
V3 – Arya Stark Gerri Genesiss (Baublis Forum Romanum x Gerri Genesiss Rozárka), ch. a m. Štěpánka Štěpánková
V4 – Camino Bianca Buggy (Atilo Brai Chmelnicky x Yvet Feritte Bugsy), ch. I. Pličková, m. Jiří Švestka
VD - Chartbeat Rhumba With Rabit (Michelangelo Buonarotti of Devil Doves x Zuella Gorzowska Panorama), ch. a m. Agata Szadkowska

Třída pracovní:
V1, CAC - Zuella Gorzowska Panorama (Eledi Grace Tabasco x Sorella Gorzowska Panorama), ch. J. Szostak, m. Agata Szadkowska

Třída vítězů:
V1, CAC, ESW, BOB – Imonee Annaperla (Nario Sacramento Is Noveles x Duchessa Annaperla), ch. a m. Helena Šebestová
V2, R. CAC - Antoinetta lI Segreto dell´Amore (Mallorn Gil-Endor x Calibra Feritte Bugsy), ch. M. Kubesová, m. Zuzana Gieblová
V3 – Destiny Můj andílek (Talata Shanen x Talata Juliana), ch. a m. Monika Vágnerová
V4 – Dayen Framon Bohemia (Karel Feritte Bugsy x Adelain Framon Bohemia), ch. a m. Lucie Zapletalová
VD – Lady Macbeth Tesori Di Carli (Lux Loral Marcello Magnifico x Pevonia Niby Nic), ch. a m. Aleksandra + Martyna Carli

Třída veteránů:
V1, ESVW, BOV – Clara Belle du Domaine de Chanteloup (As de Coeur du Domaine de Chanteloup x Vodka Orange du Domaine de Chanteloup), ch. F. Laveyssiere, m. Helena Podaná

Třída čestná:
V1 – Zenia Feritte Bugsy (Aldo Pustynny Wiatr x Kosma Feritte Bugsy), ch. E. Baxová, m. Lucie zapletalová + Andrei Filipov

20.09.2017. 13:06

Doporučujeme

Klub chovatelov chrtov