15. 3. 2017

Štěňátka B vrhu - zdravá a dravá, už běhají i venku.
Krásní a perspektivní pejskové k zadání zodpovědným lidem. Po TOP rodičích!

18.03.2017. 14:52

25. 2. 2017

Dervisch Dreamweaver se stal absolutním vítězem soutěže TOP CHRTÍK 2016 Klubu chovatelů italských chrtíků, s přehledem vyhrál s nejvyšším dosaženým počtem bodů v historii této soutěže. Zároveň převzal i cenu za získání titulu Šampion Klubu chovatelů italských chrtíků.

18.03.2017. 14:39

21. 2. 2017

Bohužel těžce píšu velmi smutnou zprávu - včera nás opustila naše drahá Romanzia Des Trois Pyramides, náš poslední chrtík z této francouzské stanice. Symbolizuje tak obrovský kus našeho života, že se mi míhají stovky a stovky vzpomínek na pejsky od Jean-Luca a Sylvie a na situace a zážitky, které jsme prožili... Bude nám po nich, po Romance a po ostatních "Třech Pyramidách" hrozně smutno... Romanzia měla krásný a dlouhý život, dožila se bezmála 17 let, to se poštěstí málokomu. Sbohem, naše Romuško...
Její příběh a fotky najdete zde.

21.02.2017. 22:34

10. 2. 2017

Štěňátka jsou na světě! Ve středu 8. 2. se v pozdních večerních hodinách narodila Ringwilce 3 krásná štěňátka - máme tři pejsky - černého, šedého a úplně uhlově černého. Všichni mají malé bílé znaky na hrudi. Sice jsme si přáli aspoň jednu fenečku, máme ale i tak velikou radost, pejsci jsou opravdu luxusní, zdraví a všem se daří dobře, to je hlavní!

10.02.2017. 15:24

5. 2. 2017

Dnes jsme se účastnili mezinárodní výstavy v Brně. Přihlášeno bylo 36 chrtíků (tři chyběli), které určitě přitáhl dánský rozhodčí pan Rudi Brandt. Působil velice jistě, profesionálně a bylo vidět, že chrtíkům rozumí a má na ně zcela jasný názor. Jeho posuzování se mi líbilo, i když jsem poznala, že černý pes u něj moc bodovat nebude. Preferoval plavé a světlé psy, trochu bych čekala, že nás nechá více běhat. Ve tříde mladých psů k mému překvapení nechal až na třetím místě nádherného černého psa Nubiad Loverly Trussardi, který mě velice zaujal! Dáin dostal krásný posudek plný superlativů, ale pan rozhodčí mu vytknul velký bílý znak. V třídě otevřené, kde bylo 5 psů, jsme skončili na druhém místě, zvítězil světle plavý Mentor Quindici, bratr naší Miminky, který dostal nakonec i CACIB. Dáin proto šel o rezervního CACIBa s vítězem mezitřídy (3 účastníci) Timothym na Klínkách a jediným zastoupeným šampionem Leosem Feritte Bugsy. Po předvedení pohybu dal pan rozhodčí rezervní titul Dáinovi. Měl jsem radost, ocenění V2, R. CAC, R. CACIB je u tohoto rozhodčího určitě výborné. Ve fenách byla početně silně obsazená třída mladých, vyhrála Chantia Feritte Bugsy. Hodně obsazené byly i mezitřída a otevřená třída, CACIB a následně pak i BOB vyhrála velmi hezká Hannah Feritte Bugsy. Po dlouhých šedivých a chladných dnech svítilo v neděli na výstavišti sluníčko a bylo příjemně nad nulou. Vlastně škoda, že jsme ten pěkný den strávili výstavou a ne někde na procházce s celou smečkou.

10.02.2017. 15:13

4. 2. 2017

Dnes odešla do nového domova ve Finsku Anduina. Trochu jsem byla nervózní z dlouhé cesty, naštěstí v letadle na palubě s novými pánečky. Vše proběhlo bez problémů a už si vyzkoušela procházku v zasněženém lese. Na fotkách poslední chvíle s maminkou a foto na procházce se Sašou. Tak hodně štěstí!

10.02.2017. 14:54

Doporučujeme

Klub chovatelov chrtov