11. 11. 2018

/userfiles/image/vystavy/2018/Br%C3%ADan_pohyb.jpgSpoustu pohárů, kokard a dalších cen jsme přivezli i z druhé klubové výstavy, která se konala v hotelu Svornost v Dolních Počernicích. Trochu jsem měla strach, jestli se tam neumačkáme, protože se vystavovala dokonce sedmdesátka psů (!!!), ale vše bylo výborně připravené a rozvržené, takže i přes trochu méně místa okolo velkého kruhu se vše dobře směstnalo. Jela jsem tentokrát s dámskou výpravou – Elanor do třídy štěňat, Celebrían do třídy mladých, Ringwil do TOP classu a Clarou Belle, která již měla věk na třídu metuzalémů. Posuzovala chovatelka vipetů, paní Veronika Frolíková, která posuzuje krátce a příliš zkušeností s chrtíky nemá, ale zhostila se náročné výstavy opravdu velmi dobře.

Elanor Gil-Endor získala VN3, poprvé se ve čtyřech a půl měsících předváděla na výstavě, báječně chodila, má nádherný prostorný krok a byla úplně v pohodě. Byla jsem s jejím předvedením navýsost spokojena. Navíc se představili i její sourozenci Éomer a Éowyn! Děkuju majitelům za předvedení, ráda jsem se s vámi viděla! A hodně zdaru do dalších výstav.

Celebrían Gil-Endor se skvěle zotavila z ošklivé zlomeniny nohy, začíná chápat, o čem výstavy jsou, výborně se předváděla v pohybu, v postoji to ještě postupně vylepšíme. V konkurenci 7 fenek ve třídě mladých vyhrála, získala V1, CAJC a pak i Best of Junior. Kromě toho získala i ocenění Nejlepší hlava.

Ringwil Gil-Endor se představila v třídě pro Interšampiony a Klubové šampiony TOP class, kterou také vyhrála a porazila i konkurenta ze třídy psů a stala se Vítězem TOP Class.

Clara Belle du Domaine de Chanteloup už dospěla do věku třídy metuzalémů (od 11 let), porazila svou konkurentku ve fenách a vyhrála titul Nejlepší metuzalém.

Na výstavu se přijela podívat i Miminka (Messalina). Trochu jsem měla ze setkání s ní strach, aby nebyla zmatená, přece jen od nás odešla teprve před necelými 4 měsíci. Moc nás vítala, až mi vhrkly slzy do očí, ale spokojeně pak odešla se svou novou paničkou… Tak ať je i dál šťastná a v pohodě.

13.12.2018. 14:20