13. 4. 2015

Konečně napravím své strašlivé resty a napíšu důležité novinky. Především musím představit nový přírůstek, našeho milého černého chlapečka. Na konci února jsem si jela do Švédska k Danu Grönlundovi pro černého krasavce jménem Dervisch Dreamweaver. Říkáme mu Dáin, protože mi připomíná mého psíka, který odjel do Finska... Dáin je moc milý, hodný a bezproblémový, hned mě vzal za srdce a je to moje cukrátko... Jsem moc zvědavá, co z něj vyroste. Další fotky najdete ZDE.

Protože se nenašel žádný kloudný zájemce o Ungolku a roste z ní překrásná fenka, rozhodli jsme si ji nechat. Máme už třetí černou generaci fenek od Romanky (s ní čtyři generace).
Přidáno 5. 5. 2015 - Je mi moc líto, že jsme museli změnit své rozhodnutí a budeme i nadále pro Ungolku hledat nový domov. Snad budeme mít štěstí a najdeme někoho, komu se tato skvělá psí slečna zalíbí, protože bude jistě výbornou společnicí.

S Dáinem jsou velcí kamarádi (Dáin vlevo, Ungol vpravo). Portrét Ungolky připravím v nejbližších dnech...

Včera Ungol slavila půl roku a naše Miminka (Messalina Quindici) devět měsíců. Už se zklidnila, i když temperamentu má pořád až až. Na fotce s Ringwilkou.

No a týden starou novinkou je odchod Vilyi do jeho nového domova. Má se výborně a přejeme mu i jeho pánečkům hodně štěstí a radosti.

13.04.2015. 22:13