22. 8. 2014

Dnes slaví naše stanice 15 let - 22. srpna 1999 se Rozetce narodil náš první A vrh. Dnes z něj žije už jen Aragorn, ale stále je ve skvělé kondici, jak svědčí jeho fotka z dnešního dne. Máme velkou radost, že je stále fit. Dokonce byl nedávno na klubové výstavě ve třídě veteránů (při Světové výstavě ve Finsku) a ze čtyř veteránů dostal výbornou a skončil na 2. místě! I jeho dcera Ruu, které bude 14 let, vůbec na svůj věk nevypadá - neuvěřitelné, podívejte se!

Aragorn Gil-Endor - 15 let Aragronova dcera Tarumetsan Hopeatiuku, téměř 14letá!

Přejeme všem našim štěňátkům vše nejlepší, krásný, zdravý a dlouhý život a děkujeme všem majitelům za jejich péči, kterou našim pejskům věnují!
A k výročí i trochu bilance:
Odchovali jsme za 15 let 59 štěňátek, která získala tituly: 7 x Interšampion, 10 x Šampion ČR, 7 x Šampion SR, 5 x Šampion Polska, 4 x Šampion Rakouska, 2 x Šampion Maďarska, po jednom Šampion Finska, Lotyšska, Litvy, Estonska, Baltský šampion, 11 x Šampion Klubu chovatelů italských chrtíků, 4 x Šampion jiného Klubu chovatelů chrtů, 7 titulů Klubový vítěz KCHICH, nepočítám další junior šampionáty, grand šampionáty a další vítěze speciálních výstav. Docela pěkná úroda...

Protože jsme už dlouho nebyli na Slovensku :-), zajeli jsme minulý víkend na dvoudenní mezinárodní výstavu do Bratislavy. Po akci v Topolčiankách zřejmě byli vystavovatelé unaveni a tak se předvedl mizivý počet chrtíků - v sobotu devět, v neděli pouhopouhých šest. V sobotu 16. 8. posuzovala Belgičanka, paní Lilliane de Ridder, kterou jsem nikdy předtím neviděla, jen vím, že je to velice respektovaná rozhodčí. Tato úžasná dáma posuzovala velice přísně, ale s neobyčejnou grácií, co jsem měla možnost slyšet, všímala si detailů a byla velice přesná. Moc mě těší, že u této rozhodčí Ringwil vyhrála CAC a další CACIB. Druhý den posuzovala paní Fintorová a Ringwil vyhrála mezitřídu a získala pátý slovenský CAC, titul CACIB a Res. CACIB si tentokrát fenky ze soboty prohodily - Ringwil získala Res. CACIB a nejvyšší titul hezká, čistě černá Antoinetta il Segreto dell´Amore, která jako by vypadla z oka svému tatínkovi Mallornovi Gil-Endor (a potažmo dědečkovi Elendilovi). Blahopřejme.

Ringwil Gil-Endor - V1, CAC, CACIB

22.08.2014. 20:39