13. 3. 2014

Štěňátkům T-vrhu je už šest týdnů. Krásné počasí i je vylákalo ven, takže už mají první zkušenosti z běhání po zahradě. Tady aspoň jedna čerstvá fotka, další najdete u vrhu T. Fenečky jsou zadané, na nové majitele čekají pejsci.















O víkendu 8. 3. jsem se jela podívat na Cruftovu výstavu do Anglie, abych konečně na vlastní oči viděla ostrovní chrtíky. Byla to nádherná zkušenost a tamní chrtíci se mi moc líbili. Vystaveno jich bylo 67, 12 chrtíků chybělo. Mile mě překvapila jejich velikost - až na naprosté výjimky byli v limitu standardu, fenky jsou ideální střední výšky - kolem 35 - 36 cm. Mají krásný pohyb a pěknou pevnou stavbu těla, silná předhrudí a výborné hrudníky. Tady aspoň pár fotek... Připravuju pro zpravodaj Klubu chovatelů italských chrtíků podrobnou reportáž a pak ji i zařadím sem na web pod Zajímavosti a člínky.

Nejlepší pes, BOB BOB Thurigner Thuderbolt BOS - Nejlepší fena 2. místo fena - open class
Import USA, 1. místo fena post graduate class 2. místo pes - limit class (otec Eminence du DDC) 1. místo fena puppy, import Austrálie (Wondoan) 3. místo pes - post graduate class

13.03.2014. 22:03

Doporučujeme

Klub chovatelov chrtov