5. 5. 2013

Dneska byl krásný den, tak jsme vyfotili všechna naše štěňátka. Nové fotky každého malouška zvlášť najdete u vrhu R a vrhu S. Tady aspoň vždy celý vrh pohromadě. Udržet je, to už není nic lehkého. R-štěňátkům je už devět a půl týdne, S-štěňátkům sedm týdnů.

Vrh R - zleva Ringwil, Rían, Rauros, Rohan Vrh S - Sirion, Silmarien, Siranon

V sobotu jsme byli v Rakousku na klubové výstavě v zámeckém parku v Grafeneggu. Bylo nádherné počasí a prostředí opravu úchvatné. Výstava byla moc hezky připravená a byl to nádherný den. Legi dostal důležitý CAC, vystavila jsem i Bilba ve třídě veteránů a v mezitřídě se objevila Nimloth, která dostala V2, R. CAC.
Vlastně jsme strávili i předchozí prodloužený víkend v Rakousku v Salzburku, na výstavě sice Legimu štěstí nepřálo, dostal V2, R. CAC, ale užili jsme si kouzelného města s báječnou atmosférou, takže to rozhodně stálo za to.

Legolas - V1, CAC Nimloth - V2, R. CAC Zámek Grafenegg

No a v sobotu 4. 5. byla i mezinárodní výstava v Praze, kde Gil-Endory krásně reprezentoval Mallorn - získal V1, CAC, CACIB před druhým Kelebornem a ve fenách Ithilien - V1, CAC, R. CACIB. Mallorn navíc dokončil titul Šampion ČR. Moc blahopřejeme!

05.05.2013. 20:43