2. 3. 2013

Štěňátka Clary a Legolase se mají čile k světu, a to tak čile, že je těžké je samostatně vyfotit. Přesto přidáváme pár nových fotek zde a u R-vrhu. A doplnili jsme i jména štěňátek.No a týden starou novinkou je, že na členské schůzi Klubu chovatelů italských chrtíků byli Legolas a Lúthien oceněni asi nejvýznamnějším titulem Šampion Klubu chovatelů italských chrtíků. Spolu s nimi dostala toto výzarné ocenění i Kheled Gil-Endor. Jsem moc ráda a děkuji Markétě Uhlířové za péči, kterou Kellynce věnuje, i za úspěchy na výstavách.
A dalším významným oceněním bylo i Legiho 1. místo v soutěži TOP chrtík 2012 v kategorii psů, Lúthien obsadila 2. místo. Těší mě, že jsme výstavní úspěchy vydobyli ve velké konkurenci na významných výstavách a u náročných rozhodčích a nemuseli jsme za vítězstvími jezdit kamsi do tramtárie, kde chrtíky moc nevídají. Našimi největšími soupeři byli Talata David ve psech a Calibra Feritte Bugsy ve fenách, kterým blahopřeju ke všem vítězstvím a umístěním, kterých dosáhli.

Ale daleko větším úspěchem než poháry a tituly je pro mě pohled na nádherná štěňátka, která dal Legolas s Clarou a momentálně i pohled na rostoucí bříško Lúthien, která se už brzo stane maminkou.

Legolas Gil-Endor - Šampion KCHICH a TOP chrtík pes 2012 Lúthien Gil-Endor - Šampion KCHICH a 2. místo TOP chrtík fena 2012, ve 45. dni březosti

02.03.2013. 19:58